SFT6400A 4*GE улаза PAL B/G NTSC 64 у 1 IP у аналогни модулатор
Број модела:  СФТ6400А
Марка:Софтел
Минимална количина залиха:1
гоу  Подршка за BISS дешифровање
гоу  Подржава уметање OSD-а (лого и натпис)
Детаљи производа
Технички параметри
Кључне карактеристике
Софтвер за управљање
Преузми
01
Опис производа
1. УВОД
2. КАРАКТЕРИСТИКЕ
-2U шасија, висока густина ради уштеде трошкова испоруке
-Подршка за титлове/телетекст
-Подржава модификацију информација о програму, вишеструки избор звука
-4 GE порта (максимално 64 IP улаза преко MPTS/SPTS), макс. 840Mbps за сваки GE улаз
-64 несуседна или суседна носача на излазу, сваких 32 носача унутар 400MHz
-Подршка за управљање мрежом путем веба
SFT6400A 4*GE улаза 64 у 1 IP у аналогни модулатор
Унос Интерфејс/брзина 4 GE порта (максимално 64 IP улаза)Макс. 840 Mbps за сваки GE улаз
Стрим UDP, UDP / RTP, 1-7 пакети (SPTS/MPTS)
Транспортни протокол UDP/RTP, уникаст и мултикаст, IGMP V2/V3
Дужина пакета 188 / 204 бајтова
Аудио MPEG-1/2 слој 1/2, (HE-)AAC, AC3
Подаци Титлови, телетекст, титлови, DVB титлови
МПЕГ2:
1080@60I, 1080@50I, 720@60P, 720@50P, 576@50I, 480@60I
Однос ширине и висине 4:3
МодулацијаПараметри Број канала Излаз до 64 несуседних или суседних носача
Конектори 75Ω, F-прикључак
Фреквентни опсег 43,25 – 951,252 MHz
Излазни пропусни опсег 400MHz (сваки 32 носача)
Излазни ниво -5 ~ 2dBm (102 ~ 112dBμV)
Губитак повратка ≥ 14dB
Лажна фреквентна дистанца ≥ 60dB
Тачност резидуалног носиоца 1%
ТВ стандард ПАЛ Б/Г/Д/К/М/Н/И,NTSC M, SECAM
Однос носача и шума ≥ 60dB (када је укључен један носач)≥ 55,5 dB (када су укључена сва 64 носача)
Мрежни интерфејс Менаџмент 1 x 100 Base-T Ethernet (RJ 45)
Подаци 4 x 1000 Base-T Ethernet (RJ 45)
Други Излазна резолуција слике 480i/576i
ОSD Лого: JPG, BMP, PNG
Натпис: подршка за више језика, прилагођени смер и брзина скроловања
Подешавање јачине звука излаза 0 – 100 %
Опште Отпуштање 483 мм × 330 мм × 88 мм (Ш × Д × В)
Температура 0~45℃ (рад), -20~80℃ (складиштење)
Напајање AC100V±10%, 50/60Hzили АЦ 220V±10%, 50/60Hz